Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jakub Wachnik przedłużył kontrakt z LUK Lublin

Jakub Wachnik przedłużył kontrakt z LUK Lublin

fot. Klaudia Piwowarczyk

Grający na pozycji przyjmującego Jakub Wachnik w kolejnym sezonie w dalszym ciągu będzie reprezentował barwy LUK Lublin.  Będzie to czwarty sezon z rzędu tego siatkarza w lubelskim klubie.

Jakub Wachnik dwukrotnie zdobył mistrzostwo I ligi , jeden raz zdobył srebrny medal w I lidze. Ma na swoim koncie mistrzostwo Polski w kategorii do lat 19 z Czarnymi Radom. Zawodnik jest wychowankiem Czarnych Radom, grał w Effectorze Kielce, Cuprum Lubin we francuskim Cambrai VB oraz Volley Precura Antwerpia.Zobacz również:
Karuzela transferowa w PlusLidze

źródło: LUK Lublin - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-05-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę