Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jakub Szymański: Ta wygrana to dla nas duże wsparcie psychiczne

Jakub Szymański: Ta wygrana to dla nas duże wsparcie psychiczne

fot. Klaudia Piwowarczyk

Sobotni wieczór na pewno był szczęśliwy dla siatkarzy GKS Katowice. Podopieczni trenera Grzegorza Słabego pokonując 3:0 Aluron CMC Wartę Zawiercie  przerwali serię dziewięciu porażek z rzędu.  – Ta wygrana to jest to dla nas duże wsparcie psychiczne i myślę, że w kolejnych meczach będzie wyglądało to już tylko lepiej – powiedział po spotkaniu  MVP meczu, Jakub Szymański. 

Przyjmujący katowickiej drużyny nie ukrywał zadowolenia po zakończeniu meczu z teoretycznie wyżej notowanym rywalem. – Na pewno to zwycięstwo smakuje bardzo dobrze, żadna inna odpowiedź by tutaj nie pasowała. Wygrana była nam bardzo potrzebna. Patrząc w terminarz może nie spodziewaliśmy się, że akurat w tym meczu przełamiemy czarną serię. To pokazuje tylko, że niezależnie od tego, jak gramy w poprzednich meczach, to nie należy nas lekceważyć –  powiedział Jakub Szymański.  – Zawsze tak robiliśmy, że wychodziliśmy na mecz i próbowaliśmy wygrywać. W ostatnim czasie to nie wychodziło.  Na szczęście w tym meczu się odblokowaliśmy. Na pewno dużo lepiej czuliśmy się na boisku, jako drużyna i jest efekt w postaci zwycięstwa – dodał.Zawodnik GieKSy podkreślił. że praca w tygodniu przedmeczowym dawała już pewne nadzieje. – W ostatnim tygodniu dobrze wyglądałī treningi i dlatego też trener na odprawie przedmeczowej podkreślił, że tydzień treningowy był bardzo udany i to myślę miało swoje przełożenie na spotkanie – zdradził Szymański.  Wygrana nad zespołem z Zawiercia jest z punktu widzenia katowiczan cenna nie tylko ze względu na trzy punkty do tabeli, ale także i ze względów mentalnych. – Na pewno teraz do kolejnych meczów możemy podejść na większym luzie. Ta wygrana to jest to dla nas duże wsparcie psychiczne i myślę, że w kolejnych meczach będzie wyglądało to już tylko lepiej – podkreślił Jakub Szymański. Kolejnym  rywalem zespołu z Katowic będzie Cuprum Lubin.  Mecz zaplanowano na poniedziałek 6.02.

źródło: GieKSa TV, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę