Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jakub Szymański: Nikt nie spodziewał się takich wyników

Jakub Szymański: Nikt nie spodziewał się takich wyników

fot. GKS Katowice (plusliga.pl)

– Nasza postawa w dwóch pierwszych meczach zaskoczyła wszystkich. Cieszymy się z tych dwóch zwycięstw, wiemy, z kim przyjdzie nam grać w trzeciej kolejce – powiedział Jakub Szymański, zawodnik GKS-u Katowice.

Zespół z Katowic wygrał we własnej hali z Treflem Gdańsk oraz Asseco Resovią Rzeszów. Katowiczanie mają na swoim koncie pięć punktów. Szansę gry w pierwszym zespole otrzymał Jakub Szymański.– Nikt nie spodziewał się takiego rozpoczęcia sezonu przez nas zarówno przez działaczy, jak i kibiców. Mamy na swoim koncie pięć punktów i z tego jesteśmy bardzo zadowoleni. Spodziewaliśmy się bardziej ciężkiego meczu z rzeszowianami niż w rzeczywistości on był. Najważniejsze dla nas jest to, że nie przegraliśmy tego meczu w szatni i to zaowocowało bardzo dobrym wynikiem w naszym wykonaniu. Cieszę się, że otrzymałem szansę gry w pierwszym składzie. Po powrocie Thomasa Rousseaux będzie duża rywalizacja i w składzie pierwszego zespołu zagrają ci zawodnicy, którzy będą dawać jak najwięcej dla drużyny. Mecz w Zawierciu na pewno nie będzie dla nas łatwy, nasi rywale grają bardzo dobrze w lidze, są na topie. Ponadto mają bardzo dobrych kibiców. Będzie to nasz pierwszy mecz wyjazdowy po dwóch wcześniej rozegranych w Katowicach – stwierdził siatkarz katowickiego klubu.

źródło: siatkowka.gkskatowice.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-10-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę