Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Jakub Rohnka: Cały czas się jeszcze docieramy

Jakub Rohnka: Cały czas się jeszcze docieramy

fot. MKS Będzin

Na inaugurację czwartej kolejki spotkań w TAURON 1. Lidze spadkowicz z Będzina podejmował Exact Systems Norwida Częstochowę. Po zaciętym boju wygrali gospodarze, a straconych szans żałował rozgrywający z Częstochowy Tomasz Kowalski. Tak naprawdę dwie ostatnie akcje rozstrzygnęły losy tego meczu. Meczu, który miał różne oblicza. Momentami podejmowaliśmy walkę, graliśmy na styku, a momentami było u nas wiele niedokładności i niepewności. To było na pewno po nas widać. Mieliśmy swoje problemy, których nie rozwiązaliśmy i to Będzin się dziś cieszy. 

– Przyjechaliśmy tutaj wygrać. Na tym nam zależało, dlatego jest niedosyt. Tym bardziej, że pierwszy set powinniśmy dociągnąć do końca i może by ten mecz inaczej wyglądał. dodał siatkarz Norwida.Straconego punktu i falującej gry żal było również Jakubowi Rohnce z MKS-u. – Ciężko to wytłumaczyć. Może dlatego, że jesteśmy nowym zespołem i jeszcze się docieramy, brakuje nam regularności. To był pierwszy mecz przed naszą publicznością, więc doszedł stresik i dlatego ta gra nie była do końca równa. Koniec końców zostawiamy u siebie dwa punkty i to cieszy. Cieszy mnie również indywidualne wyróżnienie. Grało mi się dobrze, znam tę halę, trochę już tu trenuję, a kibice też nas ponieśli. Najważniejsze jest jednak, że wygrywamy i zdobywamy punkty jako zespół. 

źródło: MKS Będzin - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-10-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę