Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jakub Lewandowski: Jeszcze nie nadszedł moment, w którym mamy wyglądać rewelacyjnie

Jakub Lewandowski: Jeszcze nie nadszedł moment, w którym mamy wyglądać rewelacyjnie

fot. https://siatkowka.gkskatowice.eu/

W turnieju Góral Cup Beskidy, który rozgrywany jest w Bielsku-Białej, GKS Katowice musiał uznać wyższość rywali z Lublina. – Nie wyglądaliśmy w tym meczu najlepiej, ale myślę, że nie należy przywiązywać jakiejkolwiek wagi do wyniku, bo to był nasz pierwszy sparing i jeszcze nie nadszedł moment, w którym mamy wyglądać rewelacyjnie – powiedział o tej przegranej środkowy GKS-u, Jakub  Lewandowski.

Wynik 0:3 mówi sam za siebie, LUK Lublin był od was wyraźnie lepszy w półfinale turnieju w Bielsku-Białej.Jakub Lewandowski: – Nie wyglądaliśmy w tym meczu najlepiej, ale myślę, że nie należy przywiązywać jakiejkolwiek wagi do wyniku, bo to był nasz pierwszy sparing i jeszcze nie nadszedł moment, w którym mamy wyglądać rewelacyjnie. Najważniejsza była realizacja założeń nakreślonych nam przez trenera i myślę, że to nam się w miarę udawało. Właśnie to jest na tę chwilę najważniejsze: nie mamy jeszcze właściwej mocy i dynamiki, ale one przyjdą w odpowiednim czasie.

Jest żal drugiego seta, w którym prowadziliście 15:10, by oddać przewagę dobrze serwującemu rywalowi?

– Zdecydowanie było widać sporą różnicę w zagrywce między przeciwnikiem a nami. Nie mieliśmy tym razem żadnej odpowiedzi na takie zagrania rywala. Tak jak mówiłem, nie jesteśmy na tym etapie co LUK Lublin, który ma już za sobą pierwsze mecze towarzyskie.

Pewną nowością w obecnym okresie przygotowań jest dla was trening w grupach. 

– Trzeba się adaptować do warunków, w jakich się działa. Myślę, że każdy siatkarz jest gotowy na różne zmiany i dostosowywanie się do określonych warunków pracy. Te przygotowania na pewno różnią się w jakimś stopniu od tego, co było w zeszłym roku, ale nie wydaje mi się, żeby to miało dla nas ogromne znaczenie. Najważniejsza jest jakość pracy.

źródło: opr. własne, siatkowka.gkskatowice.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę