Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Jakub Kochanowski: Mam nadzieję, że forma będzie rosła

Jakub Kochanowski: Mam nadzieję, że forma będzie rosła

fot. FIVB

– Naszym celem jest awans do strefy medalowej. Mam nadzieję, że będziemy bić się o medale. Myślę, że każdy krążek będzie dla nas fajną nagrodą – powiedział środkowy reprezentacji Polski  Jakub Kochanowski.

Polacy wygrali pierwszy mecz fazy grupowej mistrzostw Europy. Pokonali w nim Portugalczyków. Najwięcej problemów rywale sprawili im w drugiej odsłonie, którą rozstrzygnęli na swoją korzyść. – Portugalczycy trochę postraszyli nas zagrywką. Kilka razy trafili takie zagrywki, których nikt nie przyjmuje. Oni mieli szczęście, a my pecha. Popełniliśmy też za dwa błędy za dużo na początku, a później jak najszybciej chcieliśmy odrobić straty, co rodziło następne błędy. Od trzeciego seta zaczęliśmy grać swoją siatkówkę, niezależnie od tego, co grał przeciwnik – powiedział Jakub Kochanowski, środkowy reprezentacji Polski.Podopieczni Vitala Heynena w pierwszym meczu mistrzostw nie zachwycili, ale liczą, że będą rozkręcali się ze spotkania na spotkanie. – Mamy jeszcze kilka elementów do poprawy, ale myślę, że nasza gra w meczu z Portugalią nie wyglądała źle. Jesteśmy jednak drużyną, która rozkręca się w trakcie turnieju, więc mam nadzieję, że nasza forma będzie rosła – podkreślił mistrz świata z 2018 roku.

Biało-czerwoni liczą na medal czempionatu starego Kontynentu przed własną publicznością, ale nie wypowiadają się już tak pewnie jak przed igrzyskami olimpijskimi. – Naszym celem jest awans do strefy medalowej. Realizacja tego celu wiąże się z tym, aby skupiać się na każdym kolejnym meczu. To mamy zamiar robić. Mam nadzieję, że będziemy bić si ę o medale. Myślę, że każdy krążek będzie dla nas fajną nagrodą – zakończył Jakub Kochanowski.

źródło: inf. własna, polsatsport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Mistrzostwa Europy, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę