Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Jakub Kochanowski: Jesteśmy dobrze przygotowani do kolejnego meczu

Jakub Kochanowski: Jesteśmy dobrze przygotowani do kolejnego meczu

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Zdajemy sobie sprawę z klasy i pozycji naszego rywala. Zagramy na maksimum sowich możliwości. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby ten mecz wygrać – powiedział Jakub Kochanowski, środkowy reprezentacji Polski, przed meczem ze Stanami Zjednoczonymi.

Środkowy pokazał się z bardzo dobrej strony w spotkaniu przeciwko Tunezji. Siatkarz zdobył 10 punktów i był wyróżniającym się zawodnikiem.,- W meczu przeciwko Tunezji nie poczułem się jak gwiazda. Grało nam się lekko, łatwo i przyjemnie. Grało nam się tak dobrze, ponieważ skupiliśmy się na tym, aby wejść na swój najlepszy poziom. Widzieliśmy mecz Stanów Zjednoczonych z Turcją, zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że w trudnych momentach są oni w stanie wznieść się na wyżyny swoich możliwości i tak się też stało. Jesteśmy przygotowani zarówno pod względem fizycznym i psychicznym do kolejnego meczu. Chcemy zagrać na 100% swoich możliwości, jeżeli zagramy ten mecz najlepiej jak potrafimy, a przegramy go to znaczy, że nie byliśmy w stanie nic więcej zrobić – powiedział Jakub Kochanowski.

źródło: przegladsportowy.onet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę