Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jakub Bednaruk: Mamy sporo elementów do poprawy

Jakub Bednaruk: Mamy sporo elementów do poprawy

fot. wksczarni.pl

– Szkoda, że nie wygraliśmy, bo zawsze się gra po to, aby wygrać. Ale liczyło się też to, aby poukładać sobie grę. Cieszę się z pięciu setów w finale – powiedział po turnieju w Kozienicach Jakub Bednaruk, trener drugich w końcowej klasyfikacji Czarnych Radom.

Kolejne sparingowe granie za Cerrad Eneą Czarnymi Radom. W miniony weekend wzięli oni udział w turnieju w Kozienicach. W półfinale gładko ograli Każany Barkom Lwów, ale w finale mimo że prowadzili z Indykpolem AZS Olsztyn 2:1, to musieli w tie-breaku uznać wyższość przeciwników. – Szkoda, że nie wygraliśmy, bo zawsze się gra po to, aby wygrać. Ale liczyło się też to, aby poukładać sobie grę. Cieszę się z pięciu setów w finale. Kilka rzeczy zaskoczyło mnie w tym meczu. Myślałem, że będzie trochę inaczej – powiedział Jakub Bednaruk, szkoleniowiec Czarnych.Docenia on zarówno pozytywy, jak i zauważa mankamenty w grze swoich podopiecznych. Nad wyeliminowaniem tych drugich radomianie będą pracowali przez najbliższe tygodnie. – Kilka rzeczy było bardzo dobrych, w tym nasz serwis, który będzie robił krzywdę rywalom. Mamy też dużo elementów do poprawy, szczególnie w relacjach między rozgrywającym a naszymi skrzydłowymi, ale mamy na to jeszcze trochę czasu, bo liga zacznie się dopiero za trzy tygodnie. Mamy trochę pracy też nad obroną i blokiem, ale jeśli zespół przeciwnika dobrze przyjmuje i gra tak szybko jak rywale z Firlejem, to też ciężko się broni i blokuje – ocenił trener ekipy z Radomia.

W miniony weekend nie mógł on skorzystać z usług wszystkich zawodników, bowiem z gry wykluczyły ich problemy zdrowotne, a niektórzy zagrali nawet z przeziębieniem. – Nowowsiak był trochę chory. Dziękuję mu za to, że zagrał, a powinien leżeć w łóżku. Mieliśmy trochę problemów zdrowotnych. Ostatnio chory był Masłowski, rozłożył się Lemański, ale takie jest życie. Musimy być gotowi na to, że w trakcie sezonu pojawią się problemy zdrowotne i musimy sobie z nimi radzić. Pewne rotacje powinniśmy mieć przećwiczone, aby później nie być zaskoczeni w sezonie – zakończył Bednaruk.

źródło: Czarni TV, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę