Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Jaeschke w Halkbanku, Juantorena wzmacnia Ziraat

Jaeschke w Halkbanku, Juantorena wzmacnia Ziraat

fot. Klaudia Piwowarczyk

Po zakończeniu rozgrywek w Chinach na rynku transferowym pojawiło się kilka ciekawych nazwisk. Jedno z nich już dołączyło do ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, a dwa kolejne znalazły zatrudnienie w Turcji. Do Halkbanku Ankara oficjalnie dołączył Amerykanin Thomas Jaeschke, natomiast Ziraat Ankarę wzmocnił Osmany Juantorena.

Liga chińska swoje zmagania zakończyła już kilka tygodni temu. Od pewnego czasu mówiło się o tym, że niektórzy zagraniczni zawodnicy dołączą do europejskich klubów. Tak było między innymi z Bartoszem Bednorzem, który zdążył już nie tylko zadebiutować, ale nawet zdobyć statuetkę MVP w barwach ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.Jego klubowy kolega z Chin także postanowił nie kończyć jeszcze swojego sezonu. Osmany Juantorena został już zaprezentowany jako nowy zawodnik Ziraatu Ankara. Podopieczni Mustafy Kavaza zajmują aktualnie 2. miejsce w tabeli ligi tureckiej, nadal rywalizują także w europejskich pucharach. Z pewnością Ziraatowi przyda się tak doświadczony zawodnik jak Juantorena.

W Turcji sezon postanowił dokończyć także Thomas Jaeschke. W Chinach zdobył on mistrzostwo kraju, w finale pokonując zespół Bednorza i Juantoreny. Teraz ponownie będzie miał okazję stanąć naprzeciwko doświadczonego przyjmującego, bowiem Amerykanin wzmocnił Halkbank Ankarę – aktualnego lidera rozgrywek w Turcji.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę