Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Jacek Pasiński zostaje w Kaliszu

Jacek Pasiński zostaje w Kaliszu

fot. Michał Szymański

Jacek Pasiński lubi być nieobliczalnym trenerem nieobliczalnych zespołów. Tym razem jednak zrezygnował z nieobliczalnej decyzji i postanowił pozostać w drużynie Energi MKS-u Kalisz. Będzie to już trzeci sezon pracy łódzkiego szkoleniowca z tym zespołem.

Trener Pasiński urodził się w Łodzi. W pracy z zespołem łączy elementy wypracowanego przez lata warsztatu szkoleniowego z własnym doświadczeniem boiskowym. W latach 90-tych i na początku dwutysięcznych był środkowym bloku w Skrze Bełchatów oraz reprezentacji Polski.Karierę trenerską rozpoczął w 2004 roku w Starcie Łódź, później w latach 2006-2009 wprowadził Budowlanych Łódź z poziomu II ligi aż do ekstraklasy. W kolejnych sezonach pracował w Jedynce Aleksandrów Łódzki, Sparcie Warszawa, ponownie w Budowlanych i w PTPS-ie Piła. W Kaliszu pracuje od grudnia 2018 roku. Pod jego wodzą beniaminek TAURON Ligi zajął 7. miejsce, a kolejny sezon zakończył dwie lokaty niżej.

31 punktów zdobytych w sezonie zasadniczym 2020/21 dało MKS-owi pierwszy po powrocie do TAURON Ligi awans do play-off. Tam mimo bardzo dobrego meczu w Rzeszowie, zespół odpadł w ćwierćfinałowej serii z późniejszymi wicemistrzyniami Polski. W dwumeczu o 7. miejsce z kolei pokonał zespół DPD IŁCapital Legionovii Legionowo.

Zobacz również:
Karuzela transferowa w Tauron Lidze

źródło: mks-kalisz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę