Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Jacek Nawrocki zrezygnował z funkcji trenera reprezentacji

Jacek Nawrocki zrezygnował z funkcji trenera reprezentacji

fot. Michał Szymański

Jacek Nawrocki złożył rezygnację z funkcji trenera reprezentacji Polski kobiet – poinformował na swojej stronie internetowej Polski Związek Piłki Siatkowej.

Jak możemy przeczytać w wydanym komunikacie Polski Związek Piłki Siatkowej przyjął wniosek szkoleniowca o rozwiązaniu umowy za porozumieniem stron.Jacek Nawrocki rolę trenera kadry kobiet pełnił od 2 kwietnia 2015 roku. Pod jego wodzą nasza żeńska reprezentacja zdobyła srebrny medal Igrzysk Europejskich w Baku w 2015 roku, dwa lata temu w mistrzostwach Europy była czwarta, a w Lidze Narodów piąta.

Polski Związek Piłki Siatkowej dziękuje Jackowi Nawrockiemu za pracę z żeńską kadrą kobiet i życzy powodzenia w realizacji kolejnych sportowych wyzwań – głosi oficjalny komunikat na stronie pzps.pl.

O odejściu Jacka Nawrockiego z reprezentacji Polski mówiło się już od jakiegoś czasu. Szkoleniowiec jest wiązany z Grupą Azoty Chemik Police. Mistrz Polski nie ogłosił bowiem jeszcze oficjalnie nazwiska nowego trenera na sezon 2021/2022. Jednocześnie krążą plotki, który ze szkoleniowców miałby zastąpić Nawrockiego na stanowisku selekcjonera biało-czerwonej kadry pań. Według voleybolmagazin.com polska federacja jest zainteresowana współpracą z Ferhatem Akbasem, czyli… byłym trenerem policzanek. Przypomnijmy, że Turek objął obecnie stanowisko pierwszego trenera Eczacıbaşı Stambuł.

źródło: inf. własna, pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę