Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Jacek Nawrocki: Słowa podziwu dla wszystkich, dzięki którym rozgrywki trwają

Jacek Nawrocki: Słowa podziwu dla wszystkich, dzięki którym rozgrywki trwają

fot. Piotr Sumara - pzps.pl

– Przede wszystkim patrzę, jak wszyscy sobie dają radę w tej trudnej sytuacji – mam na myśli pandemię. Zastopowanie siatkówki oznaczałoby totalny regres. To co się dzieje, pozwala nam przeżywać tę ligę i kieruję słowa podziwu dla wszystkich, którzy przyczyniają się do tego, żeby rozgrywki się toczyły – powiedział w wywiadzie dla Polsatu Sport trener kadry żeńskiej Jacek Nawrocki. 

Selekcjoner jest zadowolony z faktu, że kluby przykładają w czasie pandemii dużą wagę do zdrowia zawodniczek. – Widzę duży profesjonalizm w klubach, gdzie po przejściach z wirusem wprowadza się bardzo mocną diagnostykę. To jest bardzo ważne dla sportowców, żeby wiedzieć, co się będzie działo z ich organizmami za miesiąc lub dwa. Nawrocki skomentował również krótko dotychczasowe rozgrywki ligowe. – Co do ligi, to Rzeszów gra bardzo równo. Stephane wykorzystuje wszystkie zawodniczki, co daje w sumie solidną grę. W Radomiu Katarzyna Skorupa wyciska maksimum z tego zespołu, co się tylko da. Jeżeli chodzi zaś o Police, to jestem spokojny o ten zespół. Zastanawiam się natomiast jak selekcjonować do kadry dziewczyny, które miały już kontakt z wirusem i możliwe, że zastosujemy dodatkową diagnostykę. 

Cały wywiad z Jackiem Nawrockiem dostępny w portalu polsatsport.pl

źródło: opr. własne, polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski kobiet, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-11-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved