Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Jacek Nawrocki: Skupialiśmy się głównie na technice

Jacek Nawrocki: Skupialiśmy się głównie na technice

fot. PZPS

Polskie siatkarki w Szczyrku przygotowują się do startu w Lidze Narodów. Aktualnie Jacek Nawrocki ma do dyspozycji 17 zawodniczek, brakuje nadal tych, które walczyły o medale TAURON Ligi oraz Malwiny Smarzek-Godek i Magdaleny Stysiak. – W tym tygodniu dojeżdżają do nas te, które brały udział w finałowych rozgrywkach TAURON Ligi. Od tego momentu, po dwóch, trzech dniach wprowadzenia, zaczniemy trening taktyczny – powiedział portalowi sport.tvp.pl trener kadry Jacek Nawrocki. 

Siatkarki już rozpoczęły przygotowania do sezonu kadrowego. Na początku biało-czerwone skupiały się na pracy w siłowni. – Pierwszy tydzień to było wprowadzenie dla dziewczyn w wysiłek. Za nami sporo pracy na siłowni. Skupialiśmy się głównie na technice – zdradził w rozmowie z sport.tvp.pl trener polskich siatkarek Jacek Nawrocki.Selekcjoner nadal nie ma do dyspozycji wszystkich swoich zawodniczek, ale kadra powoli będzie się dopełniać. – W tym tygodniu dojeżdżają do nas te, które brały udział w finałowych rozgrywkach TAURON Ligi. Od tego momentu, po dwóch, trzech dniach wprowadzenia, zaczniemy trening taktyczny. Jest nas sporo, więc grupa zostanie podzielona na dwa zespoły, które będą oddzielnie ćwiczyć – powiedział Jacek Nawrocki.

Grupa, która obecnie przebywa w Szczyrku już w środę wyjedzie na mecze towarzyskie do Czech, gdzie mają odbyć wspólny trening z czeską kadrą, a 29 kwietnia ma do Szczyrku dojechać reszta zawodniczek. – Staramy się zachować wszelkie środki ostrożności. Nawet z rachunku prawdopodobieństwa można się spodziewać, że do czegoś może dojść. Jeśli chodzi o testy, to rzecz jasna trzeba zrobić przed wyjazdem do Czech, po przekroczeniu granicy, a także w trakcie wyjazdu – dodał Jacek Nawrocki. Polskie siatkarki 15 i 16 maja zagrają jeszcze mecze towarzyskie z Bułgarią. Na te spotkania pojedzie już siedemnastka powołana na Ligę Narodów. Rozgrywki te rozpoczną się 25 maja.

źródło: sport.tvp.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski kobiet, Siatkarska Liga Narodów

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę