Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Jacek Nawrocki nie poprowadzi już biało-czerwonych?

Jacek Nawrocki nie poprowadzi już biało-czerwonych?

fot. Michał Szymański

Reprezentacja Polski po porażce 0:3 z Turcją w ćwierćfinale odpadła z mistrzostw Europy. Pod znakiem zapytania stoi przyszłość Jacka Nawrockiego jako selekcjonera biało-czerwonych. Jak podaje portal sport.pl, PZPS nie zgodzi się bowiem raczej na to, aby dotychczasowy trener Polek pracował także w klubie.

Polki przegrały z faworyzowanymi Turczynkami 0:3, jedynie w trzecim secie pozostawiły po sobie dobre wrażenie i pożegnały się z mistrzostwami Europy. Ma to być koniec również pewnego etapu dla tej drużyny i trenera Jacka Nawrockiego. Zgodnie z informacjami Sport.pl zebranymi ze środowiska Polskiego Związku Piłki Siatkowej szkoleniowiec odejdzie. Mecz z Turcją był jego ostatnim spotkaniem w obecnej roli.Wszystko ze względu na zakaz stosowany przez PZPS – pomimo kilku wyjątków, trenerzy pracujący dla federacji, nie mogą dzielić swojego czasu między klub i kadrę. Pracę w klubowej siatkówce ma rozpocząć na nowo Jacek Nawrocki. Przed turniejem spekulowano, że obejmie drużynę mistrzyń Polski, Chemika Police, ale na razie nie ma oficjalnego potwierdzenia tej informacji.

Cały artykuł Jakuba Balcerskiego w sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę