Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jacek Nawrocki: Na niektóre pytania nie znaleźliśmy odpowiedzi

Jacek Nawrocki: Na niektóre pytania nie znaleźliśmy odpowiedzi

fot. WKS Czarni Radom

Za siatkarzami Cerrad Enei Czarnych Radom kolejne mecze sparingowe. W dniach 15-16 września radomianie rywalizowali w XIII Memoriale Józefa Gajewskiego w Suwałkach. Swój pierwszy mecz przeciwko Treflowi Gdańsk przegrali 1:3. Dzień później Czarni pokonali gospodarzy po tie-breaku. – Cieszy ta wygrana, chociaż też wiem, że trener Ślepska dał pograć zmiennikom, a my utrzymaliśmy wyjściowy skład. To też jest ważne, od strony mentalnej to nam pomoże – przyznał po turnieju radomski trener Jacek Nawrocki.

W meczu o 3. miejsce XIII Memoriału Józefa Gajewskiego Cerrad Enea Czarni Radom pokonali Ślepsk Malow Suwałki. Gospodarze przegrywali 1:2, ale doprowadzili do tie-breaka. W nim lepsi okazali się siatkarze z Radomia.Na niektóre pytania nie znaleźliśmy odpowiedzi, bo tak naprawdę bardzo chciałem na tym turnieju przetestować jeszcze Rafała Farynę i Bartka Firszta. Niestety ich dyspozycja zdrowotna nie pozwoliła na to, żeby ich sprawdzić. Będziemy musieli to robić w kolejnych dniach i na treningach. Co do grania – cieszy ta wygrana, chociaż też wiem, że trener Ślepska dał pograć zmiennikom, a my utrzymaliśmy wyjściowy skład. To też jest ważne, od strony mentalnej to nam pomoże – powiedział Jacek Nawrocki.

Pierwszego dnia memoriału radomianie ulegli Treflowi Gdańsk 1:3. – Dzień wcześniej podszedłem emocjonalnie do spotkania z gdańszczanami, zagraliśmy w kilku elementach bardzo źle. Mimo paru fajnych akcji nie byłem zadowolony. Myślę, że ten mecz pokazuje, ile jeszcze mamy do zrobienia nie tylko do rozpoczęcia ligi, ale w ogóle – przyznał trener Czarnych. Zapytany o ocenę w skali szkolnej swojego zespołu szkoleniowiec powiedział: – Myślę, że wystawię 4, a uargumentuję to tym, że muszę też pracować na opinię zawodników – zakończył z uśmiechem Nawrocki.

Ostatnim testem dla radomian będzie międzynarodowy turniej w Kobylance i Gorlicach. Pierwszy mecz sezonu PlusLigi Cerrad Enea Czarni Radom zagrają na wyjeździe. Ich mecz z LUK Lublin zaplanowano na sobotę 1 października. Początek pojedynku o 20:30.

źródło: Czarni TV, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę