Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jacek Nawrocki: Chciałbym zamienić takie zwycięstwo na ligowe punkty

Jacek Nawrocki: Chciałbym zamienić takie zwycięstwo na ligowe punkty

fot. WKS Czarni Radom

Cerrad Enea Czarni Radom wygrali turniej towarzyski w Lublinie. W finale pokonali gospodarzy 3:2, a trener radomian Jacek Nawrocki ciesząc się ze zwycięstwa, tonował nastroje, podkreślając, że to mecz na etapie przygotowań. – Ten mecz jest bardzo ciężko podsumować, patrząc na siatkówkę logicznie. Te zespoły są chyba na takim etapie, w takim momencie treningu, że ta nierówna gra, zwroty akcji po jednej i po drugiej stronie są możliwe i chyba też dopuszczalne.

My się cieszymy z wyniku, wiadomo, że to jest przedligowe granie, bardzo chciałbym zamienić takie zwycięstwo na ligowe punkty, ale zdaję sobie sprawę, że przyjechać tutaj i ugrać cokolwiek będzie bardzo ciężko. Lublin jest świetną drużyną, dobrze skomponowaną, zarówno pod względem indywidualnym jak i drużynowym – dodał Nawrocki.Turniej podsumował również Maciej Kołodziejczyk, asystent trenera LUK-u Lublin. – Dla nas to jest najważniejsze, byśmy w tym okresie właśnie takimi materiałami dysponowali, byśmy mogli się zastanowić nad czym trzeba bardziej, a nad czym mniej pracować. Jesteśmy na takim etapie przygotowań, że tak naprawdę musimy przerobić każdy system, dopiero weszliśmy w granie szóstkami. Jeśli chodzi o sam mecz, to był ona bardzo dziwny, bo dwa sety kontrolowaliśmy my, a potem uszło z nas powietrze, Radom przejął dominację. W tym okresie, w tym momencie przygotowań dla nas najważniejsze jest jak najwięcej grać, a potem spokojnie siadać do wideo i patrzeć, nad czym trzeba pracować.

źródło: inf. własna, LUK Lublin - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę