Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Jacek Grabowski: Mecze o brąz nie ustępowały finałowi

Jacek Grabowski: Mecze o brąz nie ustępowały finałowi

fot. Łukasz Krzywański

– Muszę przyznać, że dawno nie widziałem tak zaciętych spotkań o brązowy medal. Te spotkania nie ustępowały wiele wspaniałemu finałowi. Gratuluję obu zespołom, walka w sobotę była nieprawdopodobna – podsumował rywalizację o brązowy medal Jacek Grabowski. Przypomnijmy, że po pięciomeczowej rywalizacji lepsze okazały się siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź.  Podopieczne Michala Maska przegrywały już 0:2.

Jacek Grabowski był pod dużym wrażeniem rywalizacji o brąz. – To była wojna, był bardzo wysoki poziom. Oba zespoły zasłużyły na brąz. Myślę, czy nie trzeba w przyszłości rozważyć tego, by wzorem innych lig przyznawać dwa brązowe medale – ocenił.  – Rywalizacja w tym sezonie była wyrównana i osiem zespołów, które występowały w play-off prezentowało fajny poziom. Z tych meczów o brązowy medal jest do wyciągnięcia jedna lekcja, walka, walka i jeszcze raz walka. ŁKS to udowodnił, przegrywał 0:2 w rywalizacji, nie poddał się i zdobył brąz. Mam nadzieję, że wiele zawodniczek, które będą grały w TAURON Lidze oglądało te spotkania – dodał.Prezes #VolleyWrocław wypowiedział się także na temat budowania swojego zespołu na nowy sezon. – Już niedługo będziemy odkrywać karty. Mogę powiedzieć tylko tyle, że na pewno będziemy mieli w składzie medalistki z tego sezonu. Do sztabu trenerskiego dołączy świeżo upieczony złoty medalista mistrzostw Niemiec. Ten zespół na pewno będzie ciekawy, mam nadzieję, że będzie silny i mam nadzieję, że włączy się w walkę o wyższe cele – zakończył.

źródło: inf. własna, Polsat Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę