Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Izabella Rapacz odchodzi z #VolleyWrocław

Izabella Rapacz odchodzi z #VolleyWrocław

Koniec sezonu wiąże się ze zmianami w drużynie. Jest to czas wyjątkowo sentymentalny, ponieważ oznacza pożegnania z niektórymi siatkarkami. Dziś wiemy, że z #VolleyWrocław żegna się kolejna siatkarka – atakująca Izabella Rapacz.

Popularna Izzy jest Amerykanką polskiego pochodzenia. Do zielonej drużyny dołączyła w tych rozgrywkach TAURON Ligi. Atakująca w sezonie 2020/2021 rozkręcała się z każdym spotkaniem, stając się jedną z liderek w ofensywie. Pod koniec była pierwszym wyborem trenera Dawida Murka do składu wyjściowego na swojej pozycji. Łącznie zdobyła 217 punktów. Rywalki na siatce zablokowała 18 razy.Siatkarka zapewne najbardziej zapamięta mecz z Polskimi Przetworami Pałac Bydgoszcz kiedy to osiągnęła aż dwa osobiste rekordy: najwyższą liczbę zdobytych punktów w meczu (29) oraz najwięcej asów w jednym spotkaniu (4). Oprócz sportowych osiągnięć – Rapacz była także dobrym duchem drużyny, który pozwalał zespołowi działać na najwyższych obrotach nawet w trudnych chwilach.

– Bardzo serdecznie chciałam podziękować całemu klubowi za ten sezon. Rozwinęłam się tutaj sportowo. Dziękuję moim koleżankom z drużyny oraz sztabowi. Bardzo chciałam zagrać w Orbicie z kibicami na trybunach, ale sytuacja epidemiczna na to nie pozwoliła. Dziękuję Wam jednak za wsparcie, które było ogromne, mimo dzielącej nas bariery. Życzę wszystkim zdrowia i do zobaczenia w kolejnym sezonie Tauron Ligi – powiedziała Izabella Rapacz.

Zobacz również:
Karuzela transferowa w TAURON Lidze

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę