Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Ivan Zaytsev nie zgodził się na obniżenie kontraktu, zamierza opuścić klub z Modeny

Ivan Zaytsev nie zgodził się na obniżenie kontraktu, zamierza opuścić klub z Modeny

fot. modenavolley.it

Ostatnią oficjalną wypowiedzią odnośnie dalszej gry Ivana Zaytsvea w klubie z Modeny, była ta autorstwa Catii Pedrini. Prezes klubu podkreśliła, że postawiony przed ofertą redukcji kwoty kontraktu siatkarz powiedział: – Mogę się rozejrzeć, jeżeli znajdę inny klub to pozwolicie mi odejść?  Odpowiedź Pedrini mogła być tylko jedna:  – Oczywiście, że tak. Nie mamy innego wyboru. 

Obecnie sytuacja stała się bardziej przejrzysta. Jedynym oficjalnym głosem z klubu jest ten adwokata Marco Benazziego Pianiego, który prowadzi negocjacje dotyczące redukcji pensji z zawodnikami i ich menadżerami. Jak dowiedziała się lokalna gazeta Resto del  Carlino celem jest obniżka wszystkich kontraktów o około połowę. Po odejściu Matta Andersona, który najprawdopodobniej następny sezon spędzi w Szanghaju wszystko wskazuje na to, że klub opuści również Ivan Zaytsev. Jego żona Ashling już wcześniej w mediach społecznościowych wyraziła duże niezadowolenie z powodu propozycji obniżenia kontraktu przedstawionej mężowi. Jedynym kierunkiem, który w tej chwili może obrać atakujący jest kierunek rosyjski. Włoski gwiazdor ma zagrać w Kuzbassie Kemerowo. Siatkarz chce definitywnie odejść pomimo ważnego kontraktu z Modeną i nie zgadza się na żadne wypożyczenie.Jeśli mowa o innych siatkarzach, którzy założą żółto-niebieskie koszulki, to klubowego prawnika czekają rozmowy z Jenią Grebennikovem i Draganem Stankoviciem. Trudne rozmowy czekają również działaczy z Nemanją Petriciem o którego powrocie do PalaPanini spekuluje się od dłuższego czasu. Przyjmujący to bardzo lubiana przez kibiców gialloblu postać i były kapitan zespołu. Rozmowy z nim są bliskie pozytywnego końca. Pomimo zaprzeczeń ze strony menadżera lokalni dziennikarze dowiedzieli się, że możliwe jest także odejście środkowego Daniele Mazzone. 

Modenę czekają ciężkiee czasy. W klubie pozostaną Elia Bossi, Elian Estrada Mazzora (który w razie potrzeb będzie grał jako drugi atakujący), Daniele Lavia i Tommaso Rinaldi. Klub czeka na odpowiedź od Giulio Pinaliego.

źródło: inf. własna, volleyball.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę