Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Ivan Zaytsev: Nie podano mi dokładnych powodów

Ivan Zaytsev: Nie podano mi dokładnych powodów

fot. Klaudia Piwowarczyk

Na początku sierpnia wielu kibiców reprezentacji Włoch zdziwiło się na wieść o tym, że decyzją głównego trenera Ferdinando De Giorgiego w kadrze na mistrzostwa świata zabraknie Ivana Zaytseva. Szkoleniowiec podkreślał wtedy, że jego decyzja była potraktowana jedynie względami sportowymi. Teraz Ivan Zaytsev, w w wywiadzie dla Il Resto del Carlino, odniósł się do całej sytuacji.

Wyniki reprezentacji Włoch w trwających właśnie mistrzostwach świata są na razie na tyle dobre, że rozwiewają wszelkie wątpliwości co do wyboru zawodników na to wydarzenie przez trenera Ferdinando De Giorgiego.Jednak szkoleniowiec nigdy nie określił konkretnych powodów usunięcia z listy na MŚ ikony siatkówki Ivana Zaytseva. Sam zawodnik wspomniał o tym po raz pierwszy od czasu, kiedy to się stało i nadal nie wie, dlaczego nie pojechał na mistrzostwa.

Rozmawiając z trenerem De Giorgim, nie podano mi dokładnych powodów, tylko tyle, że nie byłbym częścią grupy, nawet jako wsparcie. Wydawało mi się dziwne z powodu tego, jak trenowałem i jakości technicznej, którą zapewniałem – powiedział Zaytsev w wywiadzie dla Il Resto del Carlino.

źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę