Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > ITA TOOLS Stal Mielec z nową przyjmującą

ITA TOOLS Stal Mielec z nową przyjmującą

fot. Lidia Jaźwińska

Pierwszoligowa ekipa z Mielca przechodzi obecnie małą rewolucję kadrową. Stal pozyskała kolejną nową zawodniczkę, która jest już dziewiątą „świeżą” siatkarką w drużynie. Na pozycji przyjmującej zagra w niej Karolina Staniszewska.

Karolina Staniszewska to kolejna reprezentantka Polski w kategoriach młodzieżowych, która z pewnością wzmocni mielecką drużynę. Ostatni sezon przyjmująca spędziła w SMS PZPS Szczyrk oraz reprezentowała barwy drużyny Energa MKS SMS Kalisz, z którym zdobyła mistrzostwo Polski juniorek. W tych rozgrywkach otrzymała nagrodę MVP mistrzostw Polski.Nowa przyjmująca Stali bardzo intensywnie spędza wakacje na siatkarskich boiskach. W miniony weekend wraz z reprezentacją Polski U-19 zdobyła brązowy medal w XVI Olimpijskim Festiwalu Młodzieży, zdobywając w meczu o brąz z Serbkami, aż 37 punktów. Już od czwartku rozpoczyna przygotowania, pod opieką trenera Wiesława Popika, do mistrzostw Europy U-19.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet

źródło: stalmielec.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę