Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > ITA TOOLS Stal Mielec rozpoczęła gry kontrolne

ITA TOOLS Stal Mielec rozpoczęła gry kontrolne

Krośnianki przygotowują się do zbliżającego sezonu. Siatkarki ciężko pracują, aby podczas rozgrywek ligowych osiągnąć jak najlepsze wyniki i prezentować dobrą siatkówkę. Karpaty w pierwszych sparingowych spotkaniach zmierzyły się z ITA TOOLS Stal Mielec.

Pierwszoligowe Karpatki zmierzyły się z jedną z najsilniejszych swoich rywalek drużyną ITA TOOLS Stal Mielec. Mielczanki w tym sezonie przymierzają się do awansu i w swoim składzie posiadają doświadczone zawodniczki, które wiele lat spędziły na ekstraligowych boiskach uzupełnione zdolną młodzieżą, która właśnie wywalczyła brązowy medal mistrzostw Europy.W piątek obie drużyny zmierzyły się w Krośnie. Rozegrane zostały cztery sety i we wszystkich lepsze okazały się mielczanki, wygrywając 4:0. W sobotnim rewanżu w Mielcu padł wynik remisowy 2:2. W tych spotkaniach nie wynik był najważniejszy, lecz zdobywanie boiskowego ogrania. W kolejnym tygodniu krośnianki zmierzą się z drużyną SMS-u Szczyrk w kolejnym dwumeczu.

Karpaty Krosno – ITA TOOLS Stal Mielec 0:4
(22:25, 12:25, 21:25, 21:25)

ITA TOOLS Stal Mielec- Karpaty Krosno 2:2
(19:25, 25:21, 25:14, 19:25)

źródło: karpaty-krosno.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę