Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Igrzyska Olimpijskie > Irina Koroliewa: Chcę kontynuować w ten sposób

Irina Koroliewa: Chcę kontynuować w ten sposób

fot. Michał Szymański

Kobiece zespoły rywalizujące w fazie grupowej igrzysk olimpijskich mają za sobą cztery spotkania. Rosjanki mogą być bardzo zadowolone z osiągniętego do tej pory bilansu, bowiem na cztery mecze przegrały tylko jeden. Wśród zwycięstw bardzo ważne jest na pewno to nad reprezentacją USA 3:0. – Bardzo się z tego cieszę i chcę kontynuować w ten sposób – skomentowała wygraną Irina Koroliewa, środkowa drużyny Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego. 

Wcześniej rosyjska drużyna pokonała Chiny z wynikiem 3:2. – Kiedy wygrywasz jeden mecz, czasami można to utożsamiać z losowością. Ale kiedy masz dwa mecze z rzędu w tak bojowym nastroju, to napawa optymizmem, że możemy, że to nie przypadek. Bardzo się z tego cieszę i chcę kontynuować w ten sposób! W grze z Chinami była ogromna warstwa energii i pomyślałam: cholera, a co, jeśli nie mamy dzisiaj wystarczająco dużo emocji? Ale nastrój, który pochodził z wnętrza, był dzisiaj na maksimum – powiedziała po spotkaniu przeciwko USA Irina Koroliewa.Po meczu powiedziano nam, że nie pokonałyśmy drużyny USA od sześciu lat. 3:0 z USA, w secie 25:12 – kiedy Amerykanki przegrały tak z kimś? Nadal grały jak konie, to zespół, który zawsze słynął z techniki i taktyki. Na tym turnieju Amerykanki praktycznie nie pozwoliły wejść na swoją stronę ani jednemu asowi, a tutaj ja zagrałam im asa. Jestem bardzo szczęśliwa! – dodała środkowa Rosji.

Wcześniej siatkarki Rosji przegrały z Włochami (0:3), pokonały Argentynę (3:0) i Chiny (3:2). 2 sierpnia reprezentacja Rosji zakończy fazę grupową meczem z Turcją.

źródło: opr. własne, sport.business-gazeta.ru

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Igrzyska Olimpijskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-08-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę