Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Igrzyska Olimpijskie > IO K: W czwartek dwa mecze decydujące o awansie do ćwierćfinału?

IO K: W czwartek dwa mecze decydujące o awansie do ćwierćfinału?

fot. FIVB

W czwartek zostaną rozegrane spotkania trzeciej serii w grupach turnieju olimpijskiego kobiet. Mecze Korei Południowej z Dominikaną i reprezentacji Chin z Rosją mogą zadecydować o tym, które z tych drużyn zagrają w ćwierćfinale. Emocji nie spodziewamy się w meczach Włoszek z Argentyną i Serbek z Kenią – te spotkania powinny być jednostronne. Ciekawie może też być w meczu gospodyń igrzysk z reprezentacją Brazylii.

  

Włochy – Argentyna
środa, 29 lipca, g. 2:00

Siatkarki Argentyny przegrały swoje dwa dotychczasowe mecze w turnieju olimpijskim w Tokio i wciąż nie mają na swoim koncie nawet jednego wygranego seta. Przed nimi mecz z Włoszkami, które na igrzyskach prezentują się bardzo dobrze, a do tego dysponują o wiele większą siłą ofensywną niż Albicelestes. Przed zespołem z Ameryki Południowej znów więc trudne zadanie, z tych raczej niemożliwych do wykonania.

Włoszki po wygranych z Turcją i Rosją czują się już bardzo pewnie i mocno i będą chciały powalczyć z Amerykankami o pierwsze miejsce w grupie. Dlatego też nie mogą sobie pozwolić na wpadkę w meczu z Argentyną. Nawet jeśli w tym spotkaniu nie zagra Paola Egonu, to trener Mazzanti ma Indre Sorokaite, a pozostałe siatkarki z kwadratu również prezentują wysoki poziom. Trudno sobie wyobrazić inny wynik niż pewna wygrana siatkarek Italii.

Kursy eWinner
Włochy X – 16,00 Argentyna

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Igrzyska Olimpijskie

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2021-07-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę