Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Igrzyska Olimpijskie > IO K: Ciekawa ostatnia kolejka, Japonia zagra z Dominikaną o pozostanie w turnieju

IO K: Ciekawa ostatnia kolejka, Japonia zagra z Dominikaną o pozostanie w turnieju

fot. FIVB

W Tokio czas na przedostatnią rundę olimpijskiego turnieju siatkarek. Pod ścianą są Chinki, które do tej pory przegrały wszystkie swoje mecze, a teraz zmierzą się z niepokonanymi Włoszkami. Na miano hitów urastają pojedynki Amerykanek z Rosjankami, a także Serbek z Brazylią. 

 Serbia – Korea Płd.
poniedziałek, 02.08, godz. 2:00

Mecz Serbii z Koreą Południową ma jednego zdecydowanego faworyta, czyli aktualne mistrzynie świata, Europy i wicemistrzynie olimpijskie z Rio. Podopieczne Zorana Terzica mają teoretycznie szansę na pierwsze miejsce, ale trudno sobie wyobrazić, że Brazylia przegra z Kenią. Zwycięzca meczu Serbii z Koreą zajmie więc drugie miejsce w grupie, ale nie ma to większego znaczenia w obliczu losowania par ćwierćfinałowych wśród drużyn z drugich i trzecich miejsc. Korea z kolei również nie musi się obawiać rewolucji w tabeli. Pierwsze miejsce jej nie grozi. Nie może również spaść na czwartą lokatę, bo zarówno Dominikana, jak i Japonia mogą mieć po ostatnim meczu tylko dwa zwycięstwa na koncie, a Korea już ma trzy.

Typ eWinner:
Serbia 1.05 – Korea Płd. 9.00

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Igrzyska Olimpijskie

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2021-08-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę