Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga M: Czas na turnieje półfinałowe

II liga M: Czas na turnieje półfinałowe

Od najbliższego piątku II-ligowi siatkarze rozpoczną zmagania w trzech turniejach o prawo awansu do turnieju finałowego. Gospodarzami tych turniejów będą Wilki Wilczyn, Sparta Grodzisk Mazowiecki oraz Arka Tempo Chełm.  

W Wilczynie miejscowe Wilki podejmą Orła Międzyrzecz, Sobieskiego Żagań i Chrobrego Głogów. Emocji w tym turnieju nie powinno zabraknąć, Ubiegłoroczny spadkowicz z Głogowa ponownie mierzy w powrót do I ligi. Żadna z drużyn nie może pozwolić sobie na chwile słabości i przestoje ponieważ jedna porażka może zamknąć drogę do finału.Zobacz również:
Plan meczów w turnieju półfinałowych w Wilczynie

Najciekawiej powinno być w Grodzisku Mazowieckim, gdzie obok miejscowej Sparty zagra mająca wysokie aspiracje Legia Warszawa i naszpikowany młodzieżowymi reprezentantami SMS PZPS Spała. – Razem z zespołem postawiono cel awansu do TAURON 1. Ligi. Część zawodników, łącznie ze mną, ma już doświadczenia pierwszoligowe. Chcemy wrócić na zaplecze ekstraklasy. Na razie cieszymy się z awansu do półfinału i niebawem rozpoczniemy przygotowania do walki – powiedział trener Legii Mateusz Mielnik. 

Zobacz również:
Plan meczów w turnieju półfinałowym w Grodzisku Mazowieckim

Równie ciekawie powinno być w Chełmie, tamtejszy beniaminek, będzie gościł mający również wysokie aspiracje AZS Częstochowa, Karpaty Krosno i MKS Andrychów. Patrząc na dotychczasowe wyniki poszczególnych drużyn wydaje się, że częstochowianie nie powinni mieć problemów z awansem do turnieju finałowego. O drugie premiowane miejsce powinni powalczyć gospodarze z Chełma.

Zobacz również:
Plan meczów w turnieju półfinałowym w Chełmie

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę