Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Iga Wasilewska zostaje w Chemiku Police

Iga Wasilewska zostaje w Chemiku Police

fot. Michał Szymański

Iga Wasilewska w kolejnym sezonie będzie broniła barw Grupy Azoty Chemika Police – taką informację w środowe popołudnie przekazał mistrz Polski. Jest Ona drugą zawodniczką, która przedłużyła współpracę z zachodniopomorską drużyną.

Na razie niewiele oficjalnie wiadomo o zmianach w czołowych klubach Ligi Siatkówki Kobiet. Powoli informacje dotyczące składu na nowy sezon ujawnia Grupa Azoty Chemik Police. Wiadomo już, że w dalszym ciągu w jego barwach będzie grała Iga Wasilewska, dla której sezon 2020/2021 będzie już trzecim spędzonym w zachodniopomorskiej drużynie. Jest ona drugą zawodniczką, która przedłużyła współpracę z mistrzem Polski. Wcześniej poinformowano, że nadal w jego barwach będzie grała także podstawowa rozgrywająca – Marlena Kowalewska.   Iga Wasilewska była jedną z najlepszych środkowych minionych rozgrywek LSK. Zagrała w 70 setach, zdobywając 175 punktów (blisko 8 w każdym z rozegranych spotkań). Do Chemika dołączyła przed rozpoczęciem sezonu 2018/19. Od tego czasu zdobyła dwa Puchary Polski, mistrzostwo i Superpuchar Polski. – Sportowo mamy za sobą udany sezon. Prezes Frankowski dość szybko zaproponował mi przedłużenie kontraktu. Długo się nie zastanawiałam, od początku chciałam zostać w Policach, dlatego cieszę się z nowej umowy – powiedziała Wasilewska.

Zobacz również:
Karuzela transferowa LSK na sezon 2020/2021

źródło: Chemik Police TV, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę