Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Iga Wasilewska: Stworzyło się tutaj coś niesamowitego

Iga Wasilewska: Stworzyło się tutaj coś niesamowitego

fot. Krzysztof Cichomski - tauronliga.pl

Siatkarki Grupy Azoty Chemik Police obroniły tytuł mistrzyń Polski, we wtorek podopieczne Ferhata Akbasa  po raz trzeci pokonały Developres Rzeszów. Spotkanie zza band obserwowała kontuzjowana Iga Wasilewska. – Stworzyło się tutaj coś niesamowitego, każda przeciwność losu powodowała, że zespół był coraz silniejszy mentalnie. Brawa dla wszystkich, każdy wykonał niesamowitą robotę – powiedziała środkowa.

W zeszłym sezonie nie było z uwagi na pandemię fazy play-off i policzanki medale otrzymały po wygraniu fazy zasadniczej. W tym sezonie zdobycie tytuły przyszło im zdecydowanie trudniej. – To jest o tyle niesamowite, że każdy medal smakuje inaczej. Ten, mimo iż ma ten sam kolor, co w zeszłym roku, to jego historia jest zupełnie inna – przyznała Iga Wasilewska.Chemik zmagał się z dużymi problemami, były kwarantanny, poważne kontuzje, ale na zakończenie mógł się cieszyć. – Stworzyło się tutaj coś niesamowitego, każda przeciwność losu powodowała, że zespół był coraz silniejszy mentalnie. Brawa dla wszystkich, każdy wykonał niesamowitą robotę. Każdy zespół mierzył się z jakimiś bolączkami, ale najważniejsze jest to, jaką z tego zespół wyciągał lekcję – powiedziała środkowa Chemika.

Zawodniczka kontuzji zerwania ścięgna Achillesa doznała w ćwierćfinałowym meczu Pucharu Polski z …Developresem. Dalszą część sezonu oglądała już zza band.  – Bardzo źle to znosiłam, nie nadaję się do oglądania z boku. Bardzo to przeżywałam. Cieszę się z tego, że tak to się skończyło – nie ukrywała. Obecnie skupia się na powrocie na boisko. – Rehabilitacja przebiega bardzo dobrze, jestem w naprawdę dobrych rękach. Myślami jestem już w przyszłym sezonie. Ciężko pracuję, aby wrócić na boisko – zakończyła.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę