Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Huragan Fiona utrudnił Portorykankom podróż na MŚ

Huragan Fiona utrudnił Portorykankom podróż na MŚ

fot. Bianka Sawoniuk

Żeńska reprezentacja Portoryko na mistrzostwach świata zagra w grupie A. Ich rywalkami będą Holenderki, Kenijki, Belgijki, Włoszki i Kamerunki. Okazuje się jednak, że Portorykanki mają problem z dotarciem do Holandii, a to wszystko przez huragan Fiona. Zawirowania pogodowe uniemożliwiły pięciu zawodniczkom dotarcie na lotnisko Luis Muñoz Marín zlokalizowane w mieście Carolina. 

W składzie Portoryko na mistrzostwa świata znalazły się: Karina Ocasio, Alba Hernández, Raymariely Santos, Shara Venegas, Neira Ortiz, Pilar Victoriá, Natalia Valentín, Jennifer Nogueras, Génesis Collazo, Stephanie Enright, Paola Rojas, Nomaris Vélez, Brittany Abercrombie i Diana Reyes.Trenerem kadry jest Fernando Morales, a asystuje mu Héctor Soto. Pozostałą część personelu technicznego tworzą Juan Carlos Rodríguez (asystent), Gamaliel Santiago (statystyk), Vimarys Cruz (fizjoterapeuta), María Magraner (lekarz) i Hugo Pérez (dyrektor generalny).

Okazało się, że z powodu huraganu Fiona reprezentacja Portoryko podróżuje do Holandii w podgrupach. Zła pogoda sprawiała, że na lotnisko nie dotarły Raymariely Santos, Diana Reyes, Neira Neira, Paola Rojas i Alba Hernández.

Prezes Portorykańskiej Federacji Siatkówki (FPV) César H. Trabanco poinformował, że wspomniane zawodniczki dotrą do Holandii dopiero w dniu pierwszego meczu mistrzostw świata. Zespół narodowy Portoryko zagra 24 września przeciwko reprezentacji Belgii.

źródło: inf. własna, ivolleymagazine.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę