Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Hubert Piwowarczyk: Zawsze trzeba być gotowym na ewentualną zmianę

Hubert Piwowarczyk: Zawsze trzeba być gotowym na ewentualną zmianę

fot. Klaudia Piwowarczyk

Hubert Piwowarczyk może mówić o dużym progresie. Siatkarz MKS-u Będzin, który początkowo przyglądał się boiskowej rywalizacji z kwadratu dla rezerwowych, teraz coraz częściej pojawia się na placu gry i to w wyjściowej szóstce.

Najlepsze z dotychczasowych spotkań środkowy rozegrał w czwartek we Wrocławiu, kiedy to przeciwko Gwardii zdobył dziesięć punktów, w tym aż pięć blokiem, stając się najlepiej blokującym zawodnikiem spotkania w Orbicie.– Cieszę się, że wykorzystuję szansę, którą dostaję, żeby pomóc drużynie, ale czuję, żę mogę dać jeszcze więcej od siebie, aby osiągnąć nasz wspólny cel w tym sezonie. W każdym meczu zawsze znajdzie się element, w którym zawodnik danego dnia czuje się najlepiej. U mnie w czwartek najlepszy był akurat blok – przyznał siatkarz.

Pięć dni wcześniej Hubert Piwowarczyk wszedł na boisko zadaniowo, ale i z tej roli również wywiązał się rewelacyjnie. W starciu przeciwko ekipie z Siedlec odrzucił rywali od siatki, ułatwiając najpierw Mateuszowi Frącowi, a później Brandonowi Koppersowi postawienie skutecznych bloków, a po chwili sam dołożył także asa.

– Zawsze trzeba być gotowym na ewentualną zmianę, która może pomóc zespołowi. Wiadomo, że każdy z nas chciałby wychodzić na boisko od początku, lecz wiadomo, że nie jest to możliwe, dlatego gotowość w kwadracie jest tak ważna – dodał zawodnik.

Przed Hubertem Piwowarczykiem i spółką arcyważny bój w ćwierćfinale Pucharu Polski z Aluronem CMC Wartą Zawiercie. O tym, która z tych drużyn pojedzie na turniej finałowy zadecyduje wtorkowy mecz w Będzin Arenie. – To spotkanie wywołuje u mnie dodatkowe emocje, działające motywująco. Oczywiście przy możliwości zagrania będę chciał zaprezentować się z jak najlepszej strony – zakończył siatkarz.

źródło: mksbedzin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę