Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Holenderskie wzmocnienie Chemika Police?

Holenderskie wzmocnienie Chemika Police?

fot. CEV

Kolejny sezon w Grupie Azoty Chemik Police na pewno spędzi Marlena Kowalewska, klub poinformował także o przedłużeniu kontraktu z trenerem Fehratem Akbasem. Jak podają francuskie media, w kręgu zainteresowań mistrzyń Polski znajduje się Holenderka – Indy Baijens, która w poprzednim sezonie występowała właśnie w lidze francuskiej, w barwach  ASPTT Mulhouse. 

Grupa Azoty Chemik Police wygrała fazę zasadniczą Ligi Siatkówki Kobiet, co po wybuchu epidemii koronawirusa i przedwczesnym zakończeniu rozgrywek zapewniło siatkarkom z Polic tytuł mistrzyń Polski. W kolejnych rozgrywkach drużynę nadal będzie prowadził turecki szkoleniowiec Fehrat Akbas, a grą ponownie kierować będzie Marlena Kowalewska.We francuskich mediach pojawiła się informacja, że młoda holenderska środkowa rozstaje się ze swoim dotychczasowym zespołem ASPTT Mulhouse, a pozyskaniem zaledwie 19-letnie Indy Baijens zainteresowany jest właśnie klub z Polic. W poprzednim sezonie w szeregach ASPTT Baijens zdobyła w sumie 105 punktów. Miała na swoim koncie 19 asów serwisowych, 57 oczek wywalczonych atakiem, a także 29 bloków. Młoda środkowa bloku ma na swoim koncie także występy z francuskim zespołem w europejskich pucharach. ASPTT Mulhouse przegrało w 1/16 Pucharu CEV rywalizację z polskim zespołem w złotym secie, Developresem Rzeszów. W pierwszym spotkaniu z Indy Baijens zaprezentowała się z dobrej strony, zdobywając dla swojej ekipy 12 punktów.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: block-out.fr

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę