Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Holenderski siatkarz usunięty z drużyny przed ćwierćfinałem

Holenderski siatkarz usunięty z drużyny przed ćwierćfinałem

fot. cev.eu

Fabian Plak nie jest już zawodnikiem reprezentacji Holandii w trwających mistrzostwach Europy. Środkowy został odesłany do domu. Decyzję o usunięciu zawodnika z drużyny podjęła holenderka federacja Nevobo. 

Według oświadczenia holenderskiego związku siatkarz miał złamać regulamin kadry, który zaakceptowali wszyscy zawodnicy, wobec czego Holendrzy dyscyplinarnie wydalili go z drużyny. Zawodnik musiał opuścić hotel i udać się w podróż do domu.Holendrzy pozostaną na mistrzostwach w trzynastoosobowym składzie, w którym we wtorkowe popołudnie zmierzą się z Serbią w ćwierćrfinale europejskiego czempionatu. Holenderska federacja oświadczyła, że decyzję o odesłaniu Plaka do domu podjęła z żalem, ale nie widziała innego wyjścia. Dodatkowo holenderscy działacze stwierdzili, że nie będą dalej komentować tej sytuacji i nie pojawi się więcej żaden komunikat związany z tym incydentem.

źródło: inf. własna, volleybal.nl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Mistrzostwa Europy

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę