Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Hernandez wybrał Halkbank Ankara, nie zagra w ZAKSIE

Hernandez wybrał Halkbank Ankara, nie zagra w ZAKSIE

fot. fivb-org

Kubański atakujący Fernando Hernandez Ramos, który ostatni sezon spędził we włoskim klubie Kioene Padova, został zawodnikiem Halkbanku Ankara. Jego nazwisko przez jakiś czas łączone było z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, jednak do takiego transferu nie dojdzie. Zawodnik ten grał już w Halkbanku w sezonie 2017/2018.

Nazwisko Fernando Hernandeza Ramosa było kojarzone na giełdzie transferowej z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Mówiło się, że kubański atakujący może wzmocnić kędzierzyński zespół w przyszłym sezonie i rywalizować na tej pozycji z Łukaszem Kaczmarkiem. Do takiego transferu jednak nie dojdzie.Tureckie media poinformowały w piątek, że Hernandez wybrał ofertę tureckiego Halkbanku i z tym klubem związał się na przyszłym sezon. Dla 31-letniego Kubańczyka będzie to powrót do Halkbanku, w którym grał w sezonie 2017/2018. Ostatnio był graczem włoskiego zespołu Kioene Padova.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę