Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Halkbank się zbroi. Sięgnie po gwiazdę i włoskiego szkoleniowca?

Halkbank się zbroi. Sięgnie po gwiazdę i włoskiego szkoleniowca?

fot. Klaudia Piwowarczyk

Ekipa Halkbanku Ankara nie zdobyła w tym sezonie swojego głównego celu – mistrzostwa Turcji. W finale po pięciu meczach musiał uznać wyższość Ziraatu. To jednak klubu nie zatrzymuje w dążeniu do mistrzostwa i na przyszły sezon Halkbank chce ściągnąć konkretne posiłki. Czy to się uda?

Kilka tureckich serwisów informacyjnych poinformowało, że Halkbank Ankara, po niedawnym rozstaniu z pierwszym trenerem Tanerem Atikiem, negocjuje z serbskim trenerem Slobodanem Kovacem.  Ma on już wcześniejsze doświadczenie w pracy z Halkbankiem. Serb był już pierwszym głównym trenerem zespołu w 2017 roku, zastępując wtedy Camilo Placiego i kontynuując pracę w sezonie 2017/2018.Oprócz informacji o  tych negocjacjach po Turcji krążą również plotki o możliwym porozumieniu między Halkbank Ankara i francuską gwiazdą siatkówki, Earvinem Ngapethem. Rozmowy trwają już od dłuższego czasu, a klub i zawodnik najprawdopodobniej są już na końcu negocjacji i niewiele brakuje, by przyjmujący złożył podpis pod kontraktem.

Wiadomo już, że Halkbank Ankara przedłużył kontrakt z holenderskim atakującym Nimirem Abdelem-Azizem. Reprezentant Oranje ma za sobą świetny sezon, mimo że jego drużyna nie zdołała odebrać tytułu mistrzowskiego Ziraatowi. W tym roku razem z Halkbankiem Abdel-Aziz zajął 2. miejsce w lidze tureckiej, został najlepszym atakującym Efeler Ligi i wygrał Puchar Turcji mężczyzn.

źródło: inf. własna, ivolleymagazine.it, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-05-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę