Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Grzegorz Pająk: Lubię pracować z ambitnymi ludźmi

Grzegorz Pająk: Lubię pracować z ambitnymi ludźmi

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Dużym wyzwaniem nawet dla zawodnika, który kilka sezonów rozegrał za granicą czy w PlusLidze jest znalezienie się w takim projekcie i poprowadzenie go do sukcesu. Nie wiem czy nie jest to większe wyzwanie niż gra w PlusLidze – powiedział nowy rozgrywający zespołu z Lublina, Grzegorz Pająk.

Grzegorz Pająk ma za sobą grę nie tylko w klubach PlusLigi, ale też za granicą we Francji, Turcji czy Rosji. Jednak początkowo zapowiadał się także jako dobry siatkarz plażowy, grając w parze z Grzegorzem Fijałkiem. – Wtedy siatkówka plażowa w Polsce dopiero raczkowała. Odnosiliśmy pierwsze sukcesy. Mieliśmy zaproponowane tryle tnie szkolenie centralne do igrzysk. Grzegorz się na to zgodził, ale ja nie czułem się aż tak mocny. Bardzo lubię plażówkę, gram w nią w każde wakacje, ale nie czułem się na siłach, żeby przy niej zostać – skomentował Pająk, który po kilku miesiącach rozstał się z MKS-em Będzin.Od nowego sezonu doświadczony rozgrywający będzie bronił barw I-ligowca z Lublina, który ma bardzo ambitne plany. Nikt w Politechnice nie ukrywa, że celem zespołu będzie awans do elity. – Ten projekt bardzo mnie zaciekawił. Jak otrzymuje oferty, to lubię szukać informacji o klubie. Jak podzwoniłem, popytałem, to byłem w szoku, że w Lublinie tak się rozwija siatkówka. Jestem ambitny, lubię pracować z ambitnymi ludźmi, dlatego niezmiernie cieszę się, że będę mógł spełniać marzenia lubelskich kibiców – zaznaczył nowy siatkarz Politechniki.

Zanosi się na to, że na zapleczu PlusLigi będzie kilka ciekawych drużyn, do których zapewne będzie można zaliczyć także ekipę prowadzoną przez Macieja Kołodziejczyka. Jednak doświadczony rozgrywający zdaje sobie sprawę z tego, że wywalczenie przepustki do elity wcale nie będzie łatwe. – Dużym wyzwaniem nawet dla zawodnika, który kilka sezonów rozegrał za granicą czy w PlusLidze jest znalezienie się w takim projekcie i poprowadzenie go do sukcesu. Nie wiem czy nie jest to większe wyzwanie niż gra w PlusLidze – zakończył Grzegorz Pająk.

 

źródło: LUK Politechnika Lublin - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę