Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Grzegorz Łomacz: Zrealizowaliśmy nasz plan

Grzegorz Łomacz: Zrealizowaliśmy nasz plan

fot. Klaudia Piwowarczyk

Grzegorz Łomacz, rozgrywający PGE Skry, wspólnie z reprezentacją Polski walczy o medale mistrzostw Europy. – Mam nadzieję, że spotkamy się w Katowicach – mówi.

Polska w środę wygrała z Ukrainą 3:0 i awansowała do 1/8 finału z pierwszego miejsca w grupie.  W kolejnym spotkaniu biało-czerwoni zagrają z Finlandią. – Na pewno pozytywnie patrzymy na ten etap. Wygraliśmy wszystkie spotkania, wychodzimy z grupy jako lider. Taki był plan i cieszymy się, że udało się go zrealizować. Teraz jedziemy do Gdańska, ale mam nadzieję, że spotkamy się ponownie w Katowicach – mówi rozgrywający polskiej reprezentacji Grzegorz Łomacz.Na razie zadanie jest wykonane. Wygrywamy grupę i przechodzimy dalej z pierwszego miejsca – mówi Mateusz Bieniek. – Teraz jedziemy do Gdańska, ale dalej chcemy wygrywać. Mam nadzieję, że nasze mecze są coraz lepsze i rośniemy z każdym kolejnym. Oby tak dalej.

Rozgrywający PGE Skry jest głodny gry i cieszy się, gdy może pomóc swojej reprezentacji na boisku. – Nie mnie oceniać swoją postawę, ale cieszę się, że dostałem szansę. Każda minuta spędzona na boisku daje mi ogromną radość – podkreśla Łomacz. – Na szczęście wszyscy jesteśmy zdrowi. Oczywiście są małe urazy, ale nikogo nie wykluczają z gry – mówi rozgrywający bełchatowskiego zespołu i reprezentacji Polski – dodał.

Najprawdopodobniej w ćwierćfinale biało-czerwoni zmierzą się z Rosją, która w play-off mierzyć się będzie z Ukrainą. – Siatkówka jest teraz tak wyrównana, że najlepsi grają zbliżoną siatkówkę. Każdy może wygrać z każdym – zauważa Bieniek. – Teoretycznie słabsi potrafią ograć tych mocniejszych. Na każdy mecz trzeba wychodzić na 110%, bo tutaj nie ma już słabych przeciwników.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Mistrzostwa Europy, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę