Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Grzegorz Łomacz: Nie wyobrażam sobie, żebyśmy zostali bez medalu

Grzegorz Łomacz: Nie wyobrażam sobie, żebyśmy zostali bez medalu

fot. Klaudia Piwowarczyk

– ZAKSA zagrała dużo lepiej niż w Bełchatowie. Przede wszystkim bronili niesamowite piłki, grali bardzo dobrze w obronie, mądrze na zagrywce – chwalił rywali po przegranej rywalizacji półfinałowej środkowy PGE Skry Bełchatów Mateusz Bieniek.  – Nie wyobrażam sobie, żebyśmy zostali bez medalu. Mam nadzieję, że go wyszarpiemy – przyznał Grzegorz Łomacz.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wygrała po raz drugi ze Skrą Bełchatów w rywalizacji półfinałowej i to ona zmierzy się z Jastrzębskim Węglem o złoty medal. W ekipie bełchatowskiej trudno było po tym meczu o optymizm. – Ciężko coś powiedzieć tak na gorąco. Na pewno jesteśmy rozgoryczeni i zawiedzeni tym wynikiem. Gratulujemy ZAKSIE awansu, zagrali dzisiaj lepiej i zasłużenie awansowali do finału – mówił tuż po meczu Grzegorz Łomacz.Na pewno wpływ na wynik trzeciego seta miała kontuzja Taylora Sandera. – Już w drugim secie zgubiliśmy swój rytm. Ciężko było nam wrócić do tego spotkania w trzecim secie. Na pewno kontuzja Taylora była kolejnym bodźcem, który nas wybił z rytmu – przyznał rozgrywający PGE Skry Bełchatów. Teraz bełchatowianie zmierzą się w rywalizacji o brązowy medal z Vervą Warszawa. – Nie wyobrażam sobie, żebyśmy zostali bez medalu. Mam nadzieję, że go wyszarpiemy. To na pewno będą trudne spotkania, ale mam nadzieję, że wygramy brąz dla klubu – dodał Łomacz.

– ZAKSA zagrała dużo lepiej niż w Bełchatowie. Przede wszystkim bronili niesamowite piłki, grali bardzo dobrze w obronie, mądrze na zagrywce. Grali po swojemu cierpliwie i zasłużyli na to zwycięstwo – przyznał po spotkaniu Mateusz Bieniek. My walczyliśmy, w pierwszym secie było punkt za punkt, potem niestety nie udawało nam się doprowadzać do końcówek na styku. Szkoda, ale mamy jeszcze w tym sezonie do podniesienia medal, który jest naszym celem i mam nadzieję, że uda się zdobyć ten brąz – dodał środkowy bełchatowian.

– Cały czas musimy się starać utrzymywać i polepszać tę naszą siatkówkę. Mamy jeszcze mecze o brąz, który chcemy zdobyć i na pewno będzie to jakaś osłoda dla nas po tym sezonie – dodał Bieniek.

źródło: opr. własne, PGE Skra Bełchatów - informacja prasowa, PLS TV

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę