Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Grzegorz Kosok: Warto było wrócić do Jastrzębia

Grzegorz Kosok: Warto było wrócić do Jastrzębia

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Darzę dużym sentymentem Jastrzębie. Szkoda, że nie dane było nam świętować zdobycia tytuły mistrza Polski razem z kibicami.  Cieszę się, że mogłem po raz kolejny cieszyć się ze zdobycia tytułu mistrza Polski – powiedział Grzegorz Kosok.

Środkowy Grzegorz Kosok powrócił do Jastrzębia po licznych perypetiach. Wcześniej siatkarz reprezentował barwy jastrzębskiego klubu w latach 2014-2105 oraz w latach 2016-109. – Warto zawsze wracać do miejsca, gdzie są wspaniali ludzie, którzy uczestniczą w prowadzeniu i tworzą klub w ten sam sposób. Jest to zwieńczenie pracy dla każdego sportowca jest to bardzo cenna chwila. Ten rok był dla mnie jak i dla moich bliskich ciężki, ten sezon jest zwieńczony dla mnie pierwszym miejscem – powiedział zawodnik.Po zakończonym sezonie środowy opuszcza szeregi mistrzów Polski. Złoty medal z Jastrzębskim Węglem był trzecim w jego karierze, wcześniej złote medale zdobył z Asseco Resovią Rzeszów.

– To złoto smakowało w ten sam sposób jak pierwsze, są to wspaniałe chwile, życzę aby każdy sportowiec mógł przeżyć takie chwile. Każdy powrót był inny, ja występowałem też w innej roli, miałem inne cele i ambicje dla siebie i dla klubu. Każdy rok spędzony w Jastrzębskim Węglu był inny, poznałem wspaniałe osoby. Chciałbym podziękować kibicom ponieważ nie mogli świętować tego mistrzostwa z nami, żałujemy że ich nie było. Kibice zawsze przyjmowali mnie ciepło, nawet w tych trudnych dla mnie chwilach – zakończył doświadczony siatkarz.

Zobacz również:
Karuzela transferowa w PlusLidze

źródło: jastrzebskiwegiel.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę