Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Grzegorz Klimek: W Spale chcemy pójść krok dalej

Grzegorz Klimek: W Spale chcemy pójść krok dalej

fot. fivb-org

– W Spale chcemy pójść krok dalej – mówił trener kadry siatkarzy plażowych Grzegorz Klimek, który od czwartku ze swoimi podopiecznymi przebywa na zgrupowaniu w miejscowym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS. Zawodnicy po kilku dniach wolnego po obozie w Cetniewie wznowili treningi.

Do spalskiego OPO COS, podobnie jak do Cetniewa, przyjechali Michał Bryl, Piotr Kantor, Bartosz Łosiak i Mikołaj Miszczuk. Tym razem dołączyła do nich Kadra B, składająca się głównie z młodych zawodników. – Obóz w Cetniewie spełnił swoje założenia. Kadrowicze są gotowi na większe obciążenia. Teraz zwiększyliśmy intensywność treningu, pracujemy nad ustawieniem blok-obrona, przerabiamy również techniczne niuanse w zależności od indywidualnych potrzeb. Każdy z nich ma coś do poprawienia – mówi Grzegorz Klimek. Zajęcia w Spale na świeżym powietrzu zakłóca pogoda. – Burze są krótkie, ale potrafią zdezorganizować zajęcia – dodaje trener Klimek.Na obozie w Spale, podobnie jak w Cetniewie, brakuje partnera Michała Bryla – Grzegorza Fijałka, który wcześniej pomyślnie przeszedł operację prawego barku. – Przechodzi on przez kolejne fazy rehabilitacji. Grzegorz Fijałek już wszedł w trening siłowy na dolne partie ciała – podkreśla Grzegorz Klimek. Trener wielokrotnie podkreślał, że wszyscy zawodnicy odczuwają głód grania. Tegoroczne imprezy zostały odwołane, ale kadrowicze i trenerzy liczą, że jednak „w te wakacje uda się coś zagrać”. – Otworzyła się perspektywa gry w Rosji, skąd otrzymaliśmy zaproszenie na turniej w sierpniu. Pod koniec lipca planowane jest granie w Toruniu – zakończył. Zgrupowanie kadry siatkarzy plażowych w OPO COS w Spale zakończy się 29 czerwca.

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę