Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Grzegorz Bociek: Mieliśmy naprawdę fajną atmosferę w szatni

Grzegorz Bociek: Mieliśmy naprawdę fajną atmosferę w szatni

Pandemia koronawirusa spowodowała, że miniony sezon wspominany będzie jako trudny, wymagający i nieprzewidywalny. Dla Grzegorza Boćka był jednak wyjątkowy także z innego powodu. Dlaczego? I jak podsumowuje ostatnie miesiące?

To był bardzo trudny sezon i w jego trakcie z powodu koronawirusa przeżyliśmy trzy albo nawet cztery okresy przygotowawcze. Nie usprawiedliwiam drużyny, bo wszyscy mieli takie same warunki, wszystkim ten COVID popsuł plany i sezon. My wyszliśmy słabo, ale wyciągając z tego pozytywy to fajne jest to, że jesteśmy wszyscy razem – powiedział kapitan Aluronu CMC Warta Zawiercie.Uciążliwości związane z koronawirusem dały się klubowi we znaki, ale Grzegorz Bociek dostrzega też pozytywne aspekty, jak chociażby to, że zachorowania w zespole przeszły bez poważnych konsekwencji zdrowotnych. – Nikt aż tak bardzo nie ucierpiał przez koronawirusa i nie było przypadków zapalenia mięśnia sercowego lub innej poważnej kontuzji, która przekreśliłaby dalsze uprawianie sportu. To był na pewno plus. Byliśmy także w czwórce na Pucharze Polski w Krakowie i wydaje mi się, że to kolejny wielki pozytyw. Tym bardziej, że przez cztery lata mojej gry w tym klubie dwa razy udało nam się być w tym Final Four. Ten klub ma naprawdę duże aspiracje i warunki na to, aby być w tej czołówce, ale co roku ta liga zmienia się i się wzmacnia, więc to nie takie proste być cały czas „w topie”.

Atakujący odniósł się również do swojej roli kapitana w zespole. – Dla mnie jako zawodnika ten sezon to wyjątkowe doświadczenie, bo po raz pierwszy na tym poziomie rozgrywkowym zostałem wybrany kapitanem. Starałem się dać dla zespołu to co najlepsze, jakiś pozytyw i myślę, że w jakimś stopniu udało mi się zrobić coś, co uważałem za słuszne. Chłopaki bardzo mi pomogli w tym całym sezonie, bo dla mnie najważniejsza jest drużyna, która jest za sobą i nie ma w niej niepotrzebnej, złej chemii, psującej ten zespół od środka. Mieliśmy naprawdę fajną atmosferę w szatni i fajnie współpracowało się z chłopakami.

Mimo tych pozytywów, siatkarz ocenia krytycznie zakończone rozgrywki. – Gdybym chciał podsumować indywidualnie sezon, to nie był dla mnie dobry. Ten sezon nie był dla mnie taki, jaki chciałem – zakończył Bociek.

źródło: aluroncmc.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę