Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Grzegorz Bociek: Jako drużyna nie zagraliśmy dobrego spotkania

Grzegorz Bociek: Jako drużyna nie zagraliśmy dobrego spotkania

fot. Klaudia Piwowarczyk

Porażką 1:3 z Treflem Gdańsk siatkarze Aluronu CMC Warty Zawiercie zakończyli sezon zasadniczy PlusLigi. Po dwóch słabych pierwszych setach, w trzecim goście zaprezentowali się lepiej, ale nie byli już w stanie doprowadzić do tie-breaka. – Jako drużyna nie zagraliśmy jednak dobrego spotkania, ale było to spowodowane tym, że dosyć ciężko teraz postawiliśmy na treningi i przygotowywaliśmy się do Pucharu Polski, więc nie dziwię się, że ta gra tak wyglądała – mówił po spotkaniu atakujący zawiercian, Grzegorz Bociek.Siatkarze z Zawiercia mieli szanse na awans w tabeli, musieli jednak wygrać z Treflem Gdańsk. W dwóch pierwszych setach zagrali jednak słabiej i choć od trzeciej odsłony ich gra się poprawiła, to nie wystarczyło to, aby doprowadzić do tie-breaka. Mecz w wyrównanym czwartym secie zakończył błąd odbicia po stronie przyjezdnych. – Mógł pan sędzia nie kończyć tak tego meczu. To był nasz błąd, bo jednak ta piłka nie była najlepiej wystawiona – ocenił Grzegorz Bociek. W spotkaniu gorzej spisał się lider Aluronu, Mateusz Malinowski i jego miejsce zajął Grzegorz Bociek. – Fajnie, że w końcu wyszedłem, trener mi dał zagrać. Nie było mnie dwa tygodnie przez chorobę i cieszę się, że po tych pięciu dniach treningu moja gra nie wyglądała aż tak tragicznie. Jako drużyna nie zagraliśmy jednak dobrego spotkania, ale było to spowodowane tym, że dosyć ciężko teraz postawiliśmy na treningi i przygotowywaliśmy się do Pucharu Polski, więc nie dziwię się, że ta gra tak wyglądała – przyznał Bociek i dodał: – Patrzymy do przodu, mamy tydzień. Myślę, że teraz odpoczniemy, żeby być trochę bardziej świeżymi na Puchar Polski.

Zespół z Zawiercie zakończył fazę zasadniczą na 7. miejscu w tabeli. – Nie patrzyliśmy na tabelę, chcieliśmy zacząć grać swoją siatkówkę, która ma wyglądać lepiej. Już trener puszcza wszystkich, żeby każdy z nas był gotowy na Puchar Polski – mówił Grzegorz Bociek. W półfinale Pucharu Polski jego drużyna zagra z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, a potem czeka ich faza play-off, w której rywalem zawiercian będzie Jastrzębski Węgiel. – ZAKSY się nie boję, miejmy nadzieję, że Jastrzębski Węgiel będzie grał taką siatkówkę jak teraz, to będziemy w półfinale mistrzostw Polski – zapowiedział atakujący Aluronu CMC Warty Zawiercie.

źródło: Aluron CMC Warta Zawiercie, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-03-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę