Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Grejman nową zawodniczką Stężycy, kolejne karty odkryte w Częstochowiance

Grejman nową zawodniczką Stężycy, kolejne karty odkryte w Częstochowiance

fot. Lidia Jaźwińska

GKS Wieżyca 2011 Stężyca ogłosił pozyskanie kolejnej zawodniczki na pozycji przyjmującej. Będzie nią młodzieżowa reprezentantka Polski – Barbara Grejman. Kolejne karty odkrywa również zespół KS Sorella Częstochowianka Częstochowa. Trenerem pozostanie Andrzej Stelmach, na pozycji libero nadal będzie występować Aleksandra Dutkiewicz, a nową zawodniczką została Anna Maziakowska. 

Barbara Grejman, która dołączy do GKS-u Wieżyca 2011 Stężyca, w poprzednim sezonie występował w ekipie UKS Pomorzanie. Jest również reprezentantką Polski w kategorii wiekowej U-15. To czwarta nowa zawodniczka GKS-u Wieżyca.Wcześniej klub ogłosił pozyskanie Oliwii Pikuły, Marii Spławskiej i Anny Fiedorowicz.

Z kolei drużyna KS Sorella Częstochowianka Częstochowa poinformowała, że w jej szeregach pozostanie libero Aleksandra Dutkiewicz, zaś nową twarzą na tej pozycji będzie Anna Maziakowska. Zawodniczka ta w poprzednim sezonie reprezentowała SPS Panki. W roli 1. trenera kibice Częstochowianki nadal będą oglądać Andrzej Stelmacha, dla którego będzie to już czwarty sezon w ekipie spod Jasnej Góry.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet

źródło: inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę