Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Greczynka oficjalnie w Chemiku

Greczynka oficjalnie w Chemiku

fot. Łukasz Krzywański

Potwierdziły się doniesienia transferowe o pozyskaniu przez Grupę Azoty Chemik Police Olgi Strantzali. Dla greckiej przyjmującej będzie to powrót do Polski, bowiem wcześniej występowała w PTPS-ie Piła i Legionovii Legionowo.

Olga Strantzali ma 24 lata, 185 centymetrów wzrostu i występuje na pozycji przyjmującej. Jej poprzednim klubem było włoskie Bosca San Bernardo Cuneo. – Czas spędzony we Włoszech wspominać będę zarówno dobrze, jak i źle. Miałam swoje problemy, dlatego cieszę się, że odkrywam nowe karty i dołączam do mistrza Polski. Wiem, że zespół zmaga się z urazami. Postaram się jak najszybciej przyswoić taktykę i wzmocnić Chemik na przyjęciu – mówi Strantzali.Kibice w Polsce mogą kojarzyć ją z występów w Enei PTPS Piła i DPD Legionovii Legionowo. Jest reprezentantką Grecji. Jej największy sukces w karierze to mistrzostwo Francji. Zawodniczka przebywa w Policach od soboty, w niedzielę po raz pierwszy trenowała z drużyną.

Znalezienie wartościowej skrzydłowej w okresie grudniowo-styczniowym nie jest łatwe, dlatego cieszymy się, że pojawiła się możliwość zakontraktowania Olgi. Bez wątpienia jest wzmocnieniem, szczególnie w ofensywie na lewym skrzydle – ocenia Paweł Frankowski, prezes Chemika.

źródło: chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-01-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved