Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Grabka wraca do Solnej, młodzież w LOS-ie

Grabka wraca do Solnej, młodzież w LOS-ie

fot. Developres SkyRes Rzeszów

Przyjmująca Magdalena Grabka wraca do gry w siatkówkę. Po roku przerwy od gry będzie reprezentowała barwy pierwszoligowca z Wieliczki, gdzie grała już w latach 2015-2019. Z kolei LOS Nowy Dwór Mazowiecki pozyskał młodą przyjmującą Aleksandrę Filip. 18-letnia wychowanka Metra Warszawa ostatni sezon spędziła w innym warszawskim zespole – drugoligowej Sparcie. 

Sekcję przyjmujących w sezonie 2022/23 w zespole Solnej Wieliczka zamyka Magdalena Grabka. Zawodniczka ta jest dobrze znana miejscowym kibicom –  to rodowita wieliczanka, która swoje pierwsze siatkarskie kroki stawiała w MKS MOS Wieliczka.W sezonie 2012/13 była zawodniczką Wisły Kraków, a kolejny sezon spędziła w zespole Ekstrim Gorlice. W sezonach 2015/16-2018/19 przyjmująca grała w Solnej Wieliczka, a kolejne dwa sezony spędziła w Developresie Rzeszów. Ostatni sezon był dla niej przerwą w karierze, teraz wraca do gry, ponownie w barwach pierwszoligowca z Wieliczki.

Z kolei LOS Nowy Dwór Mazowiecki pozyskał młodą przyjmującą Aleksandrę Filip. 18-letnia wychowanka Metra Warszawa ostatni sezon spędziła w innym warszawskim zespole – drugoligowej Sparcie.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet

źródło: 7R Solna Wieliczka - facebook, LOS Nowy Dwór Mazowiecki - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-07-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę