Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Giovanni Guidetti: Przebyliśmy długą drogę

Giovanni Guidetti: Przebyliśmy długą drogę

fot. FIVB

Żeńska reprezentacja Turcji celuje w medale nadchodzących mistrzostw świata. Giovanni Guidetti podał już oficjalnie 14-osobowy skład, który powalczy na mundialu. Szkoleniowiec Turczynek jest zadowolony z przygotowań swojej drużyny.

Po bardzo długim lecie znaleźliśmy odpowiednie 14 zawodniczek i uformowaliśmy nasz zespół, próbując i zmieniając skład – podkreślił Giovanni Guidetti. – W tym procesie były wzloty i upadki – dodał włoski szkoleniowiec. Jego zespół zagra na początek w „polskiej” grupie, a jego rywalkami w pierwszej fazie turnieju oprócz Polek będą także Chorwatki, Dominikanki, Tajlandki i Koreanki.Obecna sytuacja zespołu jest bardzo dobra w porównaniu z początkiem maja. Mogę powiedzieć, że przebyliśmy długą drogę i jesteśmy w dobrej formie – powiedział Guidetti. – Otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii podczas ostatniego turnieju, który graliśmy we Włoszech. Jesteśmy gotowi na mistrzostwa świata. Mogę powiedzieć, że jesteśmy w najtrudniejszej grupie. Nie będziemy mieli przed sobą łatwych gier. Zagramy, aby wygrać wszystkie mecze, myśląc o jednym przeciwniku w danym momencie.

źródło: inf. własna, ivolleymagazine.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę