Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Giannis Athanasopoulos: Po tych meczach staniemy się lepszą drużyną

Giannis Athanasopoulos: Po tych meczach staniemy się lepszą drużyną

Developres Bella Dolina Rzeszów w 4. kolejce Ligi Mistrzyń podejmował węgierski Vasas Obuda Budapeszt. W pierwszym meczu tych drużyn Developres wygrał 3:2, jednak w rewanżu zainkasował komplet punktów, chociaż mecz był dość nierówny. Węgierski zespół wygrał jednego seta, w dwóch przegrał wysoko, a w ostatnim niewiele zabrakło, aby przedłużył losy meczu. – O czwartym secie zadecydowały niuanse – powiedział po meczu Giannis Athanasopoulos, trener Vasasu Obuda.

 Szkoleniowiec węgierskiej drużyny był zadowolony z występu swoich zawodniczek. – W pierwszym secie może trochę się baliśmy, ale na szczęście szybko o tym zapomnieliśmy. W drugim meczu polski zespół nie radził sobie z naszą grą, a w trzecim zagraliśmy dobrze, mimo że utknęliśmy w dwóch sytuacjach. O czwartym secie zadecydowały niuanse – ocenił Giannis Athanasopoulos. – Wierzę, że po tych meczach staniemy się lepszą drużyną. Przeciwko przeciwnikom na tym poziomie musisz koncentrować się na 120 procent w każdym momencie, inaczej będziesz miał duże kłopoty. Naszym celem nadal jest gra w Pucharze CEV w lutym, więc zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby to osiągnąć.

Na koniec stycznia zespół z Budapesztu czeka trudny mecz z A.Carraro Imoco Conegliano, a tydzień później ważne spotkanie z Volley Mulhouse Alsace. Rywalki z Francji zajmują 3. miejsce w tabeli, ale różnica między Vasasem a Volley Mulhouse wynosi tylko dwa punkty, więc Węgierki nadal mają szansę na zajęcie 3. pozycji.

źródło: inf. własna, vasasvolleyball.hu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę