Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Gheorghe Cretu: To był interesujący mecz

Gheorghe Cretu: To był interesujący mecz

fot. PRESSFOCUS - plusliga.pl

Siatkarze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle rozegrali pięciosetowe spotkanie Ligi Mistrzów z Cucine Lube Civitanova. W tie-breaku kędzierzynianie do samego końca walczyli o przechylenie szali zwycięstwa na swoją korzyść, mimo iż długo musieli gonić wynik. To im się niestety nie udało. Aleksander Śliwka zwrócił uwagę na błędy popełnione przez graczy ZAKSY, a trener Gheorghe Cretu uznał spotkanie za interesujące. 

Nie weszliśmy zbyt dobrze w mecz i popełnialiśmy zbyt wiele własnych błędów w przegranych setach. Na pewno nie możemy być zadowoleni z naszej gry, zwłaszcza w ataku, ale muszę dodać, że goście zagrali dziś naprawdę dobrze – skomentował spotkanie z Cucine Lube Civitanova Aleksander Śliwka.Cieszy nas, że walczyliśmy do końca. Mecz był mocno szarpany, sety wysoko przegrane i wysoko wygrane. Najważniejsze, że podjęliśmy walkę i nie odpuszczaliśmy, mimo iż Lube miało momenty, w których grało naprawdę bardzo dobrze – dodał przyjmujący. –  Potrafiliśmy wrócić i nie stracić naszej wiary i walczy jak równy z równym. Troszkę nam zabrakło, ale wyciągniemy wnioski i na następny mecz będziemy gotowi.

To był interesujący mecz. Obie drużyny dobrze zagrywały i grały w systemie blok-obrona – ocenił trener ZAKSY Gheorghe Cretu. Nie brakowało pościgów punktowych, ale byliśmy do tego zdolni. Jestem zadowolony, powiem chłopakom, że wykonali ogromną pracę, mocno walczyli i z mojej strony mają ogromny szacunek. Myślę, że ze strony kibiców również.

Powody do zadowolenia miał z kolei szkoleniowiec włoskiego zespołu, który w tym meczu nie mógł dysponować wszystkimi zawodnikami. – Jesteśmy bardzo szczęśliwi, bo nie mogliśmy zagrać w pełnym składzie, ale mimo to moja drużyna była bardzo ambitna w tym meczu. Wiedzieliśmy, że rywal nie odpuści do samego końca, a tym bardziej jest to cenne zwycięstwo – podkreślił Gianlorenzo Blengini.

źródło: cev.eu, opr. własne, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - materiały prasowe

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę