Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Georgi Seganow: GKS potrzebował zawodnika, ja szukałem klubu

Georgi Seganow: GKS potrzebował zawodnika, ja szukałem klubu

fot. GKS Katowice

W czwartek GKS Katowice ogłosił, że nowym siatkarzem GKS Katowice został Georgi Seganow. Bułgarski rozgrywający zajmie miejsce Micah Ma’a, który przypomnijmy mimo ważnego kontraktu zdecydował się nie wracać do Katowic. – GKS potrzebował zawodnika, ja szukałem klubu i poczułem, że możliwość reprezentowania GKS-u Katowice to dla mnie wielka szansa – mówi 29-latek.

Siatkarz nie ukrywał zadowolenia z podpisania kontraktu.  – Jestem bardzo szczęśliwy i podekscytowany tym, że mogę tu być.  Katowice to ładne miasto i jest w nim wiele przyjemnych miejsc. GKS potrzebował zawodnika, ja szukałem klubu i poczułem, że możliwość reprezentowania GKS-u Katowice to dla mnie wielka szansa. Kiedy byłem młodszy,  bardzo chciałem zagrać w polskiej lidze i teraz mogę tylko być wdzięczny klubowi, że dał mi taką szansę – mówi Georgi Seganow.  Wypowiedział się on także na teamat celów na nadchodzący sezon. – Chciałbym grać dobrze i dać z siebie 100% dla drużyny. Chcemy po raz kolejny zagrać w play-off i będziemy starać się, aby ten cel zrealizować.Seganow ma za sobą kompletnie nieudane mistrzostwa świata wraz z reprezentacją narodową. Bułgaria nie wygrała ani jednego meczu i szybko pożegnała się z turniejem. – Myślę, że tutaj nie ma czego podsumowywać. Cały ten turniej nie był dla nas okropnym przeżyciem i wolałbym o nim po prostu jak najszybciej zapomnieć – zakończył Seganow.

źródło: GieKSa TV, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę