Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Gdzie trafi Tomasz Kalembka?

Gdzie trafi Tomasz Kalembka?

fot. Klaudia Piwowarczyk

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle już niedługo prawdopodobnie straci środkowego. Jak podaje Tomasz Swędrowski, możliwe jest odejście Tomasza Kalembki. 31-latek nie znalazł się w kadrze meczowej na spotkanie z Aluron CMC Wartą Zawiercie, gdyż do zdrowia wrócił Norbert Huber.

– W związku z tym, że jest za dużo środkowych, Tomasz Kalembka będzie szukał klubu. To w zasadzie jest pożegnanie Tomka z Kędzierzynem-Koźlem. Przynajmniej na razie – powiedział Tomasz Swędrowski w łączeniu przedmeczowym w magazynie „#7strefa”.Rywalizacja na pozycji środkowego w ZAKSIE jest niezwykle ciekawa. Trener Tuomas Sammelvuo może liczyć na takich zawodników jak Twan Wiltenburg, David Smith, Dmytro Paszycki czy wcześniej wspomniany Norbert Huber. Na razie nie wiadomo, gdzie trafi Kalembka.

 

 

 

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-12-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę