Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Flávio Gualberto: PlusLiga jedną z trzech najmocniejszych lig świata

Flávio Gualberto: PlusLiga jedną z trzech najmocniejszych lig świata

fot. Klaudia Piwowarczyk

W poniedziałek Aluron Virtu CMC Zawiercie potwierdził pogłoski o transferze środkowego reprezentacji Brazylii. – Negocjacje nie były długie. Gdy tylko dowiedziałem się o zainteresowaniu klubu, bardzo się ucieszyłem i od razu przystąpiliśmy do rozmów – zdradził kulisy swojego przejścia do PlusLigi Flavio Gualberto.

Brazylijski środkowy będzie ogromnym wzmocnieniem drużyny z Zawiercia, która pod okiem Igora Kolakovicia zmienia znacznie swoje oblicze przed nowym sezonem. Spekulacje na temat przejścia Gualberto do Aluronu Virtu CMC nie trwały długo, a klub pochwalił się nowym zawodnikiem w poniedziałek 18 maja. – Negocjacje nie były długie. Gdy tylko dowiedziałem się o zainteresowaniu klubu, bardzo się ucieszyłem i od razu przystąpiliśmy do rozmów – zdradził Brazylijczyk, chwaląc przy tym polskie rozgrywki ligowe. – Uważam obecnie PlusLigę za jedną z trzech najmocniejszych lig na świecie i to też był jeden z powodów, dla których wybrałem Aluron Virtu CMC Zawiercie jako nowy klub – dodał.Od dłuższego czasu spory wpływ na kształtowanie drużyny ma Igor Kolaković, który został nowym trenerem zawiercian. O jego osobie Brazylijczyk wypowiada się w samych superlatywach. – Dla mnie to zaszczyt, że będę mógł pracować z Igorem Kolakoviciem. To trener światowej sławy, który odnosił sukcesy wszędzie tam, gdzie pracował w klubach i z reprezentacjami – powiedział.

Reprezentant Brazylii nie może doczekać się już startu PlusLigi. – Zdecydowałem się grać w Zawierciu, bo Polska to wspaniały kraj. Wiem też, że tutejsi kibice są najbardziej żarliwi w całym kraju  – przyznał nowy nabytek ekipy z Zawiercia.

źródło: inf. prasowa, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę